Skip to main content

آجر لفتون اصفهان | خرید اجر لفتون پایین ترین قیمت اجر لفتون از درب کارخانه

خرید اجر لفتون

ارسال فوری اجر لفتون اصفهان درجه1 به تمام نقاط کشور

خرید اجر لفتون

آجر لفتون اصفهان

فروشگاه انلاین ساخت و سازه  تولیدی و با قیمت روز انواع آجر لفتون اصفهان (آجر لفتون ساخته شده با خاک رس ، اب خاک شیل و خاک نسوز با ابعاد استاندارد موجود در بازار امرز است.

تولید انواع اجر لفتون اصفهان و غیره خرید از فروشگاه تولیدی ساخت و سازه

 1. لفتون عراقی
 2. لفتون دوقلو
 3. نما
 4. پشت کار
 5. طاقی
 6. ده سوراخ
 7. سوراخ دار
 8. زبره سوراخ دار
 9. قالب کوچک
 10. قالب بزرگ

 درجه بندی های متفاوت اجر لفتون اصفهان

 1. درجه سه
 2. درجه دو
 3. درجه یک
 4. یک و نیم
 5. ممتاز

مهم‌ترین مزیت استفاده از آجر لفتون اصفهان چیست؟

در این نوشته با ۱۰ تا از مزایای  آجر لفتون اصفهان در دنیای ساختمان سازی آشنا میشوید، در ادامه مهم‌ترین مزیت و تاثیر این آجر لفتون اصفهان در شروع ساختمان سازی را بخوانید:

آجر سوله سازی یا همان اجر لفتون اصفهان ، به دلیل داشتن سوراخ در ساختار خود، یکی از بهترین مصالح ساختمانی جهت ایجاد دیوارهای حائل و غیر حائل است.

مورد استفاده از این آجر، کار ساختمان سازان را خیلی آسان کرده است و امروزه معماران از آن برای ساخت دیوار، بندکشی و نماسازی استفاده می‌کنند.

بخواهیم واضح بگیم این ساختار آجر جدید، تحولی شگفت انگیز  در دنیای ساختمان سازی ایجاد کرده است و کار معماران را برای طراحی و ساخت نمای جدید، راحت کرده است.

آجر 10 سوراخ دار لفتون اصفهان درجه یک صادراتی، در بین انواع مصالح ساختمانی  از خوش‌ قیمت‌ترین و بهترین مصالح ساختمانی است و نباید فرصت خرید آن را از از دست بدهید. قیمت آجر لفتون به عنوان دیوارچینی و نمای دیوار ساختمان کمی بیشتر از آجر لفتون پشت کار می باشد

ظاهر و رنگ آجر لفتون اصفهان

ما این نمونه آجر لفتون اصفهان در رنگ های زرد ، سفید ، قهوه ای و گلبهی تولید می کنیم .

آجر لفتون اصفهان دقیقا چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آجره سوراخ دار لفتون اصفهان، به علت داشتن نوع ساخت خاص خود و وجود سوراخ‌های تبادل هوا در بافت این آجر، بهترین نوع اجر لفتون اصفهان است، برای ایجاد دیوار و کشیدن تیغه‌های محکم و استوار در فرایند ساختمان سازی اغلب استفاده میشود.

آجر لفتون اصفهان به علت داشتن سوراخ  های درشت و سبک بودن ساختار خود، آب کمی جذب می‌کند و موجب عدم سنگین شدن بی‌دلیل بنا می‌شود، به همین علت در سال‌های اخیر، آجرلفتون اصفهان جای آجر‌های فشاری بسیار سنگین را گرفته به برترین نوع آجر برای ساختمان سازی تبدیل شده است.

نام‌های دیگر و متفاوت و رایج آجر لفتون اصفهان کدام است؟

بیش‌از آنکه با کاربردهای گسترده و مزایای این نوع آجر درجه یک، در دنیای ساختمان سازی آشنا شوید بهتر است بدانید که آجر سوراخ دار لفتون اصفهان، به نام‌های زیر نیز در دنیای ساختمان سازی و صنعت، معروف است:

 1. آجر ۱۰ سوراخ
 2. آجر ماشینی
 3. آجر لفتون ۱۰ سوراخ
 4. آجر ماشینی سوراخ دار
 5. آجر نما ۱۰ سوراخ
 6. آجر نما لفتون
 7. آجر ۱۰ سوراخ صادراتی
 8. آجر لفتون صادراتی
 9. آجر بهمنی
 10. آجر رسی
 11. آجر بهمنی قرمز
 12. آجر سفال
 13. آجر سوراخ دار
 14. آجر نما سوله سازی
 15. آجر توکار زبره
 16. آجر نما لفتون

ابعاد دقیق آجر لفتون اصفهان درجه یک:

– اجر لفتون اصفهان قالب بزرگ (5.5×10×21.5)،(5.5×10×21)،(5.5×10×20)2010552110552151055

– لفتون اصفهان قالب متوسط (5.5×9×19)،(5.5×8×18 )188551955

– قالب کوچک (5×9×19 )1995

-قالب عراقی  (7×11×22)،(7×11×23)23117

نام اجر لفتون از کجا سرچشمه میگیرید؟

آجر لفتون اصفهان اولین بار در لفتون، شهرستانی در قلب اصفهان ساخته و به کار گرفته شد، به همین دلیل، آجر ماشینی ۱۰ سوراخ، به نام (لفتون اصفهان) در دنیای ساختمان سازی و معماری، مشهور شد.

 

 آجر لفتون اصفهان یا آجر ده سوراخ از جمله مصالح بنایی پرکاربرد در ساختمان است.

بیشترین کاربرد این محصول در تیغه های جدا کننده ساختمان است. این آجر به همراه ملات ماسه اب سیمان کار می شود.

در گذشته از آجر فشاری برای این کار استفاده می شد. آجر فشاری به علت وزن و جذب آب زیاد جای خود را به اجر لفتون اصفهان داد. این محصول از خاک رس ساخته می شود. نوع قرمز رنگ آن از خاک شیل و آجر مهندسی از ترکیب خاک شیل و نسوز تهیه می شود. به این محصول به علت تولید با ماشین آلات صنعتی، آجر ماشینی نیز می گویند.
اجر لفتون اصفهان

قیمت آجر لفتون اصفهان

قیمت اجر لفتون اصفهان از 2000 تومان تا 3500 تومان بسته به درجه بندی اجر لفتون متغیر است این محصول دارای سوراخ های عمودی برای کم کردن وزن آن و پخت بهتر است. آکامل آن10 سوراخ، نیمه این محصول 5 سوراخ و آجر سه گل 3 سوراخ دارد. مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت کیفیت آن است. این محصول از لحاظ کیفیت به سه دسته تقسیم می شود:

• ممتاز : به صورت تمام اتوماتیک تولید دارند.

• درجه یک: به طریق نیمه اتوماتیک ساخته شود.

• درج 2: با آفتاب خشک توزیع میشود.

 

10 تا از بهترین مزایای استفاده اجر لفتون اصفهان را باهم میخانیم

 1. قیمت عالی
 2. استحکام بالا
 3. عدم شوره زدن
 4. رضایت مصرف کنندگان
 5. سابقه درخشان
 6. وجود انواع مختلف و تنوع بالا
 7. رنگ ثابت
 8. عدم استهلاک در زمان طولانی
 9. مقاومت برابر زلزله
 10. عدم نیاز به کار اضافه برای نماکاری

بهترین خاک برای ساخت اجر لفتون و اجر سفالی اصفهان کدام است؟

بهترین خاک رس برای ساخت این محصول در دولت آباد در استان تاریخی و زیبای اصفهان یافت می شود. به همین علت عمده کارخانه های آجر لفتون و آجر سفال در اصفهان قرار دارند.

از مهم‌ترین مزیت استفاده آجر لفتون اصفهان چیست؟

در این نوشته با ۱۰ تا از مهم‌ترین مزایای استفاده از آجر لفتون در دنیای ساختمان سازی، آشنا شدید، در ادامه مهم‌ترین مزیت و تاثیر این آجر در فرایند ساختمان سازی را با هم میخوانید:

آجر سوله سازی یا همان لفتون اصفهان، به دلیل داشتن سوراخ در ساختار خود، یکی از بهترین مصالح ساختمانی جهت ایجاد دیوارهای حائل و غیر حائل است.

استفاده از این آجر، کار ساختمان سازان را به خیلی راحت کرده است و امروزه معماران از آن برای ساخت دیوار، بندکشی و نماسازی استفاده می‌کنند.

یعنی این ساختار آجر جدید، تحولی شگرف در دنیای ساختمان سازی ایجاد کرده است و کار معماران را برای طراحی و ساخت نمای جدید، آسان‌ کرده است.

قدمت استفاده از آجر لفتون در ایران:

در ایران هم به دلیل وجود خاک رس مناسب قابل استفاده از آجر لفتون در ساختمان سازی مورد استفاده قرار گرفت.

از اول به علت پیشرفت معماری در دوران سلجوقیان و ذوق هنری این سلسله، صنعت آجر و تولید نوع لفتون آن، پیشرفت چشمگیری نمود.

این نکته را می توان در سازه ها و بناهای باستانی متعلق به دوران سلجوقی به وضوح شاهد بود.

یکی از به نام ترین معماران قدیمی ایرانی در مورد آجر لفتون، در خاطرات خود چنین می نویسد…

سیمون آمور می گوید: “آجر در معماری ایرانی نه یک ذره در برابر کل آثار، بلکه واحدی در بطن آثار معماری است.

دلیل وجود سوراخ در آجر لفتون اصفهان چیست؟

ظاهر آجر ماشینی (لفتون) چگونه است؟  می‌دانید یکی از وجوه تفاوت آجر فشاری و لفتون، وجود سوراخ در ساختار آجر ماشینی یا همان لفتون است که موجب شده این آجر، امروزه محبوبیت و کاربرد زیادی در صنایع مختلف، داشته باشد.

سوراخ‌ها در آجر لفتون موجب شد است که یک فضای خلا در ساختار آجر، ایجاد شود و  با عایق بندی و کاهش وزن آجر، به استحکام ساختمان و جلوگیری از ایجاد آسیب در  ساختمان، کمک نماید.

سوال پیش آمده است این است که که این آجر ۱۰ سوراخ همه کاره، چطور تولید می‌شود و ظاهر آن چگونه است، اگر این سوال در ذهن شما نیز وجود دارد در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه تولید آجر لفتون اصفهان در کارخانه

خاک رس با کیفیت عالی آزمایش شده و در صورت تایید، مورد استفاده قرار می گیرد.

آماده سازی: مواد زائد مانند کلوخ و سنگ از خاک جدا می شود.

خاک رس با مقدار مناسب آب مخلوط شده و گل تولید می شود.

ابتدا خشت خام تولید و بعد از آن قالب گیری اجر لفتون اصفهان صورت می گیرد.

خشک کردن: در تونل های مخصوص یا بصورت طبیعی در فضای باز انجام می پذیرد.

در نهایت مرحله انتقال به کوره آجر پزی با دمای بالا و پخته شدن آجر می باشد.

کدام  آجر ۱۰ سوراخ لفتون صادراتی، بهتر گران‌تر است؟

در میان رنگ‌های مختلف این آجر، نوع قهوه‌ای و گلبهی، تقریبا قیمت گران‌تری دارد اما در کل، آجر لفتون زرد و قرمز نیز کاربرد گسترده‌ای دارند و در بسیاری از صنایع ساختمان سازی، به وجود آن‌ها نیاز است.

آجر لفتون اصفهان فوم دار:

به علت وجود یونولیت در داخل حفره های این نوع آجر لفتون، فوم موجود باعث عایقیت در برابر صوت و حرارت می شود.

مزایای استفاده از آجر لفتون در ساختمان:

آجر لفتون دیواری با بیشترین مصرف در ساختمان سازی، دارای مزایای زیر است:

 • مقاومت در مقابل آتش سوزی

 • عایق حرارت و صوت

 • دور ریز کم و استفاده از خرده شکسته ها
 • استحکام بالا به علت چفت شدگی
 • حمل و نقل آسان و به صرفه

معیارهای تشخیص آجر لفتون اصفهان باکیفیت:

خوب بودن آجر لفتون با توجه به روش تولید و متریال (مواد اولیه و خاک)، تعیین می شود.

دستگاه ها و تجهیزات در تولید اجر لفتون اصفهان و همچنین دانش و کارشناسان مربوطه نیز، در مرغوبیت این آجر تاثیر  به سزایی دارد دارد.

حرکت سنگ تراشی به دلیل رطوبت

مصالح بنایی به دلیل تغییر در سطوح رطوبت در هوای مرطوب منبسط و منقبض می شوند (حرکت رطوبت برگشت پذیر). آجرهای سفالی به ندرت حرکاتی بیش از 1 میلی متر در هر 10 متر دیوار کشی نشان می دهند.
از آنجایی که بتن متخلخل تر است، آجرهای سیمانی دارای انبساط و انقباض برگشت پذیر در محدوده 3-6 میلی متر در هر 10 متر دیواره هستند.
آجرهای سفالی پس از تولید به دلیل فرآیند پخت که تمام رطوبت را از آجر خارج می کند، پس از تولید، انبساط دائمی دارند. این گسترش بین 0 تا 0.2 درصد است.
بخش عمده ای از انبساط آجر سفالی در شش ماه اول پس از ساخت صورت می گیرد و معمولاً در طول ساخت و ساز با درزهای حرکتی عمودی جای می گیرد.

حرکت سنگ تراشی به دلیل دما

تمام مصالح ساختمانی نیز تحت انبساط و انقباض حرارتی روزانه قرار می گیرند و این نوسانات دمایی روزانه می تواند منجر به ترک های تنشی در طول زمان شود.
آفریقای جنوبی در زمستان و تابستان نوسانات دمایی روزانه حدود 20 درجه سانتیگراد را تجربه می کند. ما در مقایسه با سرمای شدیدی که در نیمکره شمالی تجربه شده است، گرمای شدید داریم.
در مناطق بارندگی زمستانی، عوامل ترکیبی از دمای پایین در فضای باز، باران و یخبندان نیاز به توجه ویژه ای برای جلوگیری از تراکم آب و آسیب ناشی از رطوبت بر روی دیوارهای داخلی انواع مختلف دارد.

آجر خاک رس:

انبساط و انقباض حرارتی در طول سال حداقل است. بسته به مخلوط خاک رس و فرآیند پخت، ضریب حرکت حرارتی خطی 4-8 است. دانلود اطلاعات کامل

آجر سیمانی:

حرکت رطوبت با چرخه روزانه انبساط و انقباض حرارتی تشدید می شود. بسته به نوع سنگدانه و نسبت، ضریب حرکت حرارتی خطی 7-14 است.

بلوک سیمانی:

ضریب حرکت بلوک‌های بتنی شبیه آجرهای سیمانی است، اما به دلیل بزرگ‌تر بودن بلوک‌ها، میزان حرکت بیشتر است. بلوک‌های بزرگ بیشتر از واحدهای بتنی کوچکتر، ترک‌ها و گچ را نشان می‌دهند.
معماران باید عواملی فراتر از مصالح دیوار را در نظر بگیرند. حرکت قاب‌های فولادی سازه‌ای مجاور (ضریب حرارتی خطی 12)، آلومینیوم، الوار، و دال‌های بتنی کف یا سقف، همگی می‌توانند در هر نوع بنایی تکیه‌یافته یا پرکننده ایجاد مشکل کنند.

ناپایداری ساختاری ناشی از جنبش ماسونری

جابجایی بنایی به دلیل جابجایی در پی و فشردگی خاک جدی است و نیاز به یک مهندس حرفه ای برای ارزیابی تأثیر آنها بر پایداری سازه دارد.
از نظر ساخت و ساز آجر سفالی، دانش قابل توجهی در هنگام تعیین مشخصات، طراحی، ساخت و نگهداری در اختیار پیمانکاران و معماران قرار دارد.

بازسازی و توسعه آجرکاری

هنگام گسترش یک ساختمان بنایی، مهم است که آجرکاری جدید به طور صحیح به بنایی قدیمی و همچنین مصالح ساختمانی جدید متصل شود تا از ترک خوردگی سازه جلوگیری شود. اگر دیوارها برداشته شوند، در بیشتر موارد می توان از آجرهای سفالی دوباره استفاده کرد.

تفاوت آجر و بلوک سیمانی در سنگ تراشی

آجرهای بتنی در مقابل آجرهای قرمز  یک بحث رایج در مورد هر دو این مصالح ساختمانی است. هر دو مزایا و معایب متمایز خود را دارند. بیایید آنها را با جزئیات مقایسه کنیم تا بهتر بفهمیم که چه عواملی آنها را متمایز می کند.

به آجر قرمز در مقابل بلوک سیمانی از نظر هزینه، ترکیب و غیره نگاهی بیندازید

آجر در مقابل بلوک سیمانی: عوامل متمایز کننده

بلوک های آجر

بلوک سیمانی

ترکیب بندی

جزء اولیه  آجرهای قرمز  خاک رس است که نوعی سنگ رسوبی است. مواد دیگری که در ساخت آجرهای قرمز نقش دارند عبارتند از: آهک، آلومینا،

ماسه، اکسید آهن و منیزیا. کل این مخلوط با آب مخلوط می شود و سپس به آجر تبدیل می شود که سپس در دمای بالا در کوره سوزانده می شود تا آجر ایجاد شود. 

اینها از مخلوطی از شن، ماسه و سیمان ساخته می شوند. سیمان عامل اتصال اولیه در اینجا است. مانند آجرهای قرمز، مخلوط را با آب مخلوط کرده،

در قالب ها ریخته و سپس اجازه می دهیم تا سفت شود. در شرایط خاص، ماسه ریز را می توان با خاکستر بادی جایگزین کرد.

مقاومت فشاری  

آجرهای قرمز دارای مقاومت فشاری 3.5 تا 35 نیوتن بر میلی‌متر مربع هستند. 

بلوک های بتنی بر اساس انواع سیمان  مورد استفاده در ساخت،  مقاومت فشاری 4 تا 5 نیوتن بر میلی متر مربع دارند  .

ماندگاری

آجر قرمز در درجه اول به دلیل این واقعیت است که خاک رس ماده اولیه آن است که در برابر هوا و ترک خوردگی مقاوم است دوام بیشتری دارد.

از سوی دیگر، بلوک های بتنی بیشتر در معرض آسیب ناشی از عناصر هستند.

مقاومت آب

و

رسانایی گرمایی

آجرهای قرمز برای مناطق سردتر که هدف آنها گرم کردن ساختمان در طول روز و حفظ گرما در طول شب و بالعکس است، بهتر عمل می کند.

بلوک های سیمانی برعکس هستند، آنها به طور طبیعی در برابر آب بهتر مقاومت می کنند، اما اگر خیس شوند، خشک شدن آنها زمان زیادی طول می کشد. 

هزینه و در دسترس بودن

آجرهای قرمز معمولاً گرانتر از بلوک های بتنی هستند. این در درجه اول به ماده اولیه یعنی خاک رس می رسد که در مقایسه با سیمان گران است. 

تولید  بلوک‌های سیمانی به‌طور کلی آسان‌تر است، اما اگر در نزدیکی مکانی با کوره‌های آجرپزی فراوان زندگی می‌کنید، آجر قرمز ممکن است آسان‌تر به دست آید.

 

مزایا و معایب آجر قرمز

آجرهای قرمز آزمون زمان را پس داده اند و قرن ها در سنگ تراشی مورد استفاده قرار می گیرند. در اینجا خلاصه ای از مزایا و معایب آنها آورده شده است.

آجرهای قرمز که عمدتاً از خاک رس تشکیل شده اند، با وجود افزایش در دسترس بودن جایگزین ها، همچنان در سنگ تراشی مورد استفاده قرار می گیرند. 

مزایای

معایب

بسیار مقاوم در برابر آتش

فرآیند تولید سازگار با محیط زیست نیست

بادوام تر از همتایان سیمانی خود

شکننده است و بنابراین نیاز به رسیدگی دقیق دارد

قابل بازیافت و استفاده مجدد

استحکام کششی کمتری ارائه دهید

مقرون به صرفه

سطوح ناهموار اغلب منجر به مصرف بیشتر ملات در طول ساخت و ساز می شود

 

مزایا و معایب بلوک های بتنی 

بلوک های بتنی یا سیمانی یک افزوده نسبتاً جدید به دنیای سنگ تراشی هستند. در اینجا مروری کوتاه بر جوانب مثبت و منفی آن است. 

بلوک های بتنی که به راحتی تولید می شوند ثابت می کنند که رقیبی شایسته برای آجرهای قرمز هستند

مزایای

معایب

عایق حرارتی و صوتی بهتری نسبت به آجر قرمز ارائه می دهد

نه به اندازه آجرهای قرمز از نظر زیبایی

در مقایسه با محیط زیست سازگارتر است

مستعد نشت آب در طول زمان

قوام در اندازه آنها (معمولاً 2.5 برابر بزرگتر از آجرهای قرمز هستند) و شکل نیاز به ملات و گچ را کاهش می دهد.

به دلیل تخلخل زیاد به عایق رطوبتی نیاز دارید

 

حکم نهایی آجر در مقابل بلوک سیمانی

با آجرهای قرمز بسیار بادوام یا بلوک‌های بتنی سازگار با محیط‌زیست؟ چه خواهد بود؟

با در نظر گرفتن همه چیز، بلوک های سیمانی و آجر قرمز هر دو به روش های منحصر به فرد خود برتری دارند، و این سوال که چه چیزی بهتر است اساساً به نیازهای فردی یک پروژه خاص بستگی دارد. از این رو، این سوال که چه چیزی بهتر است در درجه اول به مکان و استفاده مورد نظر از مصالح ساختمانی بستگی دارد. 

 

سوالات متداول

 1. چرا آجر قرمز و بلوک سیمانی معمولا در ساختمان سازی استفاده می شود؟

آجرهای قرمز و بلوک‌های سیمانی  معمولاً در ساخت‌وساز استفاده می‌شوند، زیرا مصالح ساختمانی آزمایش‌شده و آزمایش شده‌اند که آزمایش زمان را پس داده‌اند. 

2.آجر قرمز هم برای دیوارهای باربر و هم برای دیوارهای غیر باربر قابل استفاده است؟

بله، آجر قرمز هم برای دیوارهای باربر و هم برای دیوارهای غیر باربر قابل استفاده است.   

 1. آیا ملات یا مخلوط سیمانی خاصی وجود دارد که باید برای تخمگذار بلوک های سیمانی استفاده شود؟

در مورد تخمگذار  بلوک های سیمانی هیچ ملات یا مخلوط سیمانی خاصی وجود ندارد . نسبت ملات بر اساس نوع بلوک سیمانی، باری که دیوار تحمل می کند و آب و هوایی که دیوار بلوک برای آن طراحی خواهد شد، متفاوت خواهد بود.

 1. کدام بهتر است: آجر قرمز یا بلوک سیمانی؟

بلوک های بتنی و آجر قرمز دارای مزایا و معایب متمایز خود هستند. همانطور که گفته شد، بلوک های بتنی قوی تر، سازگارتر با محیط زیست و مقرون به صرفه تر از آجر قرمز هستند.

 مسکونی استفاده می کنند.با این حال، آجرهای سفالی برای پروژه‌های ساختمانی که دارای ساختار چندگانه Wythe هستند (یک بخش عمودی پیوسته از سنگ‌تراشی با ضخامت یک واحد) مناسب‌تر هستند. در حالی که بسیاری از مردم ممکن است بلوک‌های بتنی ارزان‌تر را انتخاب کنند، به این دلیل است که من معتقدم باید آجرهای سفالی را برای پروژه ساختمانی خود انتخاب کنید:

جرم حرارتی بالا

از آنجایی که آجرهای سفالی جرم حرارتی بالایی دارند، دیوارهای آجری گرما را در طول روز جذب می‌کنند و در شب آن را به آرامی آزاد می‌کنند و از حفظ دمای یکنواخت ساختمان اطمینان می‌دهند. خانه‌هایی که با آجر سفالی ساخته می‌شوند معمولاً در زمستان گرم‌تر و در تابستان خنک‌تر هستند، برخلاف خانه‌هایی که با بلوک‌های سیمانی ساخته می‌شوند.

پایداری

آجر محصولی پایدار و سازگار با محیط زیست است، بیشتر به این دلیل:

 • آجرها اغلب از موادی ساخته می شوند که معمولاً به محل های دفن زباله می روند.
 • آجرها در پایان عمرشان کاملا قابل بازیافت هستند.

دوام

دیوارهای آجری از دوام بالایی برخوردار هستند. در واقع، اگر به خوبی نگهداری شود، یک ساختمان آجری می تواند قرن ها دوام بیاورد.

جذابیت زیبایی شناختی

وقتی صحبت از انطباق با طرح‌های پیچیده می‌شود که تقریباً در هر محیطی قرار می‌گیرند، با آجرهای سفالی نمی‌توانید اشتباه کنید. رنگ‌های طبیعی و متنوع آجرهای رنگی مختلف این اطمینان را می‌دهد که مواد ارگانیک با تمام معماری و طراحی داخلی، چه طراحی مدرن یا سنتی، مطابقت داشته باشد. آجرها اغلب پوشیده و رنگ آمیزی می شوند. با این حال، آجر کاری در معرض همیشه یک روند محبوب در ساختمان خواهد بود.

تراکم بالا

آجرهای سفالی چگالی بالایی دارند که عایق صوتی موثری را ارائه می دهد. این بدان معنی است که ساختمان های آجری ضد صدا هستند که برای مناطق مسکونی عالی است.

بسیار قابل احتراق نیست

آجرهای سفالی به دلیل ماهیت فشرده و متراکمشان زمان زیادی برای سوختن نیاز دارند. اگرچه ساختمان‌های آجری هنوز می‌توانند بسوزند، اما نسبت به سایر مصالح ساختمانی بسیار ایمن‌تر هستند.

ارزش پول

اگرچه بلوک‌های بتنی ارزان‌تر از آجرهای سفالی هستند، اما ارزشی که برای خرج کردن بیشتر روی آجر دریافت می‌کنید در دراز مدت ارزان‌تر خواهد بود.

با تامین کنندگان آجر رسی تماس بگیرید

هر دو بلوک و آجر مصالح ساختمانی مناسبی برای پروژه ها هستند، با این حال، شما باید تصمیم بگیرید که در کجا حاضر به مصالحه هستید. برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره در مورد بلوک های ساختمانی و  آجرهای ساختمانی ، امروز با  تماس بگیرید.

اگرچه بلوک‌های بتنی ارزان‌تر از آجرهای سفالی هستند، ارزشی که برای هزینه‌های بیشتر برای آجر دریافت می‌کنید در دراز مدت ارزان‌تر خواهد بود. از طريق […]

Call Now Buttonتماس+سفارش