Skip to main content

آجر سفال تهران |09056373007| خرید آجر سفال تهران ارسال مستقیم از درب کارخانه

آجر سفال تهران

ارسال فوری آجر سفال تهران به تمام نقاط تهران و حومه با پایین ترین قیمت ارسال مستقیم از کارخانه تهران

آجر سفال تهران

ویژگی های استفاده از آجر سفال تهران

آجر سفال تهران یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین ترکیبات برای ساخت و ساز و تعمیر است. آنها اغلب در کارهای مختلف استفاده می شوند، این می تواند نه تنها ساختمان های مسکونی، بلکه صنعتی نیز باشد. این راه حل ها برای استفاده آسان در نظر گرفته می شوند، بنابراین می توانند با خیال راحت حتی توسط صنعتگران خانگی بی تجربه خریداری شوند. امروز نگاهی دقیق تر به ویژگی های استفاده از آجر سفال تهران خواهیم داشت.

آجر سفال تهران و خواص

بعید است که آجر سفال تهران با کیفیت بالا محبوبیت خود را از دست بدهند. این فرمول‌ها با افزایش قابلیت اطمینان و دوام مشخص می‌شوند که مناسب بودن و ارتباط آنها را تعیین می‌کند.

آجر سفال تهران محصولی ویژه است که دارای ترکیب خاصی از اجزای ترکیب شده به نسبت مناسب است. هر عنصر با پارامترهای خاصی مطابقت دارد.

کافی است به نام آنها توجه کنید. ترکیب این مخلوط ها شامل خاک رس کسری است. اغلب، این مواد با افزودنی های مختلف با اثرات متفاوت تکمیل می شوند. انتخاب راه حل مناسب به هدف استفاده از آن بستگی دارد.یکی دیگر از مزایای آجر سفال تهران این است که نمی توان از آنها به تنهایی استفاده کرد. به عنوان یک قاعده، آنها نقش جزء اصلی را در مخلوط های مختلف بازی می کنند.

 با استفاده از یک ترکیب با کیفیت می توانید به بالاترین کیفیت و زیبایی شناسی کار دست یابید.

علاوه بر این، آجر سفال تهران با این واقعیت متمایز می شوند که می توانند برای کارهای داخلی و خارجی استفاده شوند. همچنین در ساخت دیوارهای بتن مسلح قابل اعتماد برای مخازن و زباله های مختلف استفاده می شود.

آجر سفال تهران و مزایا

 

 •  در فروشگاه ها می توانید گزینه های زیادی برای آجر سفال تهران پیدا کنید که شامل اجزای اضافی است. این عناصر فرمول ها را بهتر و قابل اطمینان تر می کنند.
 • یک مخلوط خوب با ترکیب مناسب آجر سفال تهران از دمای شدید یا یخ زدگی رنج نمی برد.
 • انتخاب این مخلوط ها بسیار زیاد است. مصرف کنندگان مدرن می توانند کاربرپسندترین فرمولاسیون را انتخاب کنند که در آن نیازی به محاسبه دقیق مقدار همه مواد نیست. کافی است مخلوط های آماده را با آب بریزید و خوب مخلوط کنید.
 • این مخلوط ها قابل اعتماد و بادوام هستند. به همین دلیل از آنها در تزئین نمای ساختمان استفاده می شود.
 • ترکیبات آجر سفال تهران از رطوبت بالا نمی ترسند.
 • آجر سفال تهران با عمر طولانی مشخص می شود. حتی اگر در نمای ساختمان باشد حداقل 15 سال عمر می کند.
 • آجر سفال تهران باعث افزایش چسبندگی به انواع بسترها شد. با خیال راحت می توان از آن در طراحی سطوح بتنی، آجری، سنگی و بلوک استفاده کرد.

هیچ مصالح ساختمانی و تکمیلی کاملی وجود ندارد. آجر سفال تهران نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آنها چندین اشکال جزئی دارند:

 • مخلوط های آماده بسیار گران تر از اجزای جداگانه ای هستند که در ترکیب آنها آجر سفال تهران وجود دارد.
 • اگر محلولی تهیه کرده اید، نمی توانید آن را برای مدت طولانی ذخیره کنید. لازم است ترکیب را دقیقاً به همان اندازه که برای انجام اقدامات خاصی نیاز دارید رقیق کنید.
 • البته خود آماده سازی مخلوط ارزان تر است، اما دشوارتر است. علاوه بر این، باید مراقب نسبت مواد لازم باشید تا محلول باکیفیت و موثر باشد.
 • در بیشتر موارد، این ترکیبات به خوبی به چوب یا لایه های رنگ شده نمی چسبند.
 • همچنین استفاده از آجر سفال تهران روی گچ توصیه نمی شود. لایه بیش از حد متراکم و سنگین می تواند به چنین پایه ای آسیب برساند یا حتی پاره کند.
 • استفاده از فرمولاسیون های سنگین تر و چسبناک تر بسیار دشوار است. تسویه حساب سخت است.

تنظیم کردن آجر سفال تهران

اجازه دهید مشخصات فنی مخلوط ها آجر سفال تهران مدرن را با توجه به با جزئیات در نظر بگیریم.

تراکم آجر سفال تهران

هدایت حرارتی و استحکام لایه آجر سفال تهران تا حد زیادی به سطح چگالی آن بستگی دارد. در شکل خالص (بدون اجزای اضافی)، چنین محلول هایی نسبتاً سنگین هستند. در حالت جامد دارای چگالی بالا 1600-1800 کیلوگرم بر متر مکعب است.

پوشش های آجر سفال تهران معمولاً بسیار بادوام هستند. لایه های با چگالی بالا نه تنها برای تکمیل داخلی و خارجی، بلکه برای تشکیل کف پوش ایده آل هستند.

آجر سفال تهران خواص هدایت حرارتی

به دلیل چگالی بالا، هدایت حرارتی آجر سفال تهران بسیار بالا است. در اتاقی با این طراحی، دمای راحت و گرمای کافی همیشه حفظ خواهد شد. همین اثر را نمی توان با استفاده از گچ سبک تر با ساختار متخلخل به دست آورد.

ضریب هدایت حرارتی مخلوط سیمان و ماسه 0.3 وات است. اگر در مورد گچ بدون انقباض با پایه مشابه صحبت می کنیم، سطح هدایت گرما اغلب 0.9 وات است.

نفوذ پذیری بخار در آجر سفال تهران

این ویژگی برای هر ماده تکمیلی بسیار مهم است. بدون آن، تراکم و رطوبت بیش از حد در اتاق جمع می شود. با گذشت زمان، این امر منجر به تشکیل کپک و کپک می شود.

برای آجر سفال تهران ، ضریب نفوذپذیری بخار 0.09 میلی گرم بر متر ساعت است.

قیمت آجر سفال تهران
قیمت آجر سفال تهران

زمان خشک شدن آجر سفال تهران

زمان خشک شدن آجر سفال تهران به طور مستقیم به ضخامت لایه بستگی دارد. بنابراین در شرایط دمایی از 15+ تا 25- یک لایه 2 سانتی متری به مدت 12-14 ساعت خشک می شود. هر چه لایه محلول اعمال شده ضخیم تر باشد، سختی آن بیشتر می شود. کارشناسان توصیه می کنند پس از تمام کار، یک روز دیگر به سطح تمام شده دست نزنید. البته این قانون قطعی نیست، اما از این طریق می توانید از آسیب به لایه سیمانی تازه اعمال شده جلوگیری کنید.

انواع آجر سفال تهران

انواع مختلفی از آجر سفال تهران وجود دارد. آنها اغلب در فروشگاه های تخصصی یافت می شوند، اما همه مشتریان نمی دانند که چه تفاوتی با یکدیگر دارند.

این ترکیب برای ساخت مواد گچ کاری استفاده می شود. در چنین مخلوطی از سیمان و ماسه، نه تنها اجزای اصلی، بلکه آهک نیز وجود دارد. با توجه به آن، درصد سیمان به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

آجر سفال تهران نسبتاً ارزان است. از آن نه تنها در تهیه گچ مرغوب، بلکه برای تسطیح برخی سطوح و رفع عیوب مختلف استفاده می شود. اینها می توانند ترک ها، ریزش های قابل توجه، چاله ها یا ترک های ناخوشایند باشند.

خواص اصلی آجر سفال تهران عبارتند از:

ضخامت لایه توصیه شده از 5 تا 50 میلی متر؛آجر سفال تهران

 1. مصرف در هر متر مربع – حدود 16.5 کیلوگرم؛
 2. زمان گیرش این ترکیب تنها 2 ساعت است و 24 ساعت طول می کشد تا کاملا خشک شود.

فروشگاه ها آجر سفال تهران می فروشند. اگر قصد خرید چنین مخلوطی را دارید، باید به اجزای اضافی در ترکیب آن توجه کنید.

 

هر نوع مخلوط آجر سفال تهران برای یک یا آن کاربرد طراحی شده است:

 • ساخت دیوار
 • آماده سازی تیغه
 • ساخت یک کف یا فونداسیون. با آجر سفال تهران

دامنه کاربرد آجر سفال تهران

در حال حاضر، آجر سفال تهران بسیار محبوب هستند. بسیاری از کارهای تعمیر و تکمیل بدون آن کار نمی کنند. به عنوان مثال، می تواند گچ، روکش آجر، بلوک بتنی یا سنگ تراشی بتن هوادهی، و همچنین کفپوش باشد. نسبت تمام اجزای ضروری موجود در محتوای محلول به طور مستقیم به محدوده مجاز استفاده از آن که در بسته بندی اصلی نشان داده شده است و همچنین ویژگی های مارک و قدرت مواد بستگی دارد.

اغلب، چنین ترکیباتی در زمینه دکوراسیون داخلی استفاده می شود. در چنین مخلوط هایی مقدار کمی آجر سفال تهران وجود دارد. علاوه بر این، آهک در راه حل های تکمیل داخلی یافت می شود. برای چنین ترکیبات ماسه سیمانی، ماسه بسیار ریز با ساختار همگن انتخاب می شود.

ترکیبات جهانی را می توان با خیال راحت برای کارهای ساختمانی، داخلی و تکمیل نما استفاده کرد. در چنین مخلوط هایی، مقدار متوسطی از یک جزء مانند سیمان وجود دارد. اغلب، محلول های جهانی با نرم کننده های مختلف تکمیل می شوند.

چگونه آجر سفال تهران میسازید؟

کاملاً امکان پذیر است که خودتان مخلوطی از آجر سفال تهران درست کنید. برای انجام این کار باید نسبت های صحیح را رعایت کنید و زمان را بیهوده هدر ندهید تا ترکیب شروع به خشک شدن نکند. چندین گزینه را برای تهیه چنین راه حلی در نظر بگیرید.

برای ساخت آجر سفال تهران

در این مورد، ضخامت درز، کیفیت پایان را تعیین می کند. خیلی بستگی به نحوه تهیه ماسه دارد. آنها باید با دقت الک شوند و خشک شوند. به عنوان یک قاعده، 3-5 قسمت از مواد فله برای 1 قسمت از جزء آجر سفال تهران گرفته می شود.

کارشناسان توصیه می کنند مخلوط های ساختمانی را در حد اعتدال تهیه کنید. ابتدا باید کیفیت ترکیب حاصل را روی یک سطح جداگانه بررسی کنید، پس از آن محاسبه نسبت چسب ها و خودآجر سفال تهران بسیار آسان تر خواهد بود. در این لحظه، مصرف تقریبی مخلوط سیمان و ماسه برای ساخت و ساز مشخص می شود. به لطف این اقدامات، می توانید از اتلاف قابل توجه مواد جلوگیری کنید.

گچ برای آجر سفال تهران و کارگاه تولید سفال در تهران

تهیه چنین فرمولاسیون ها بسیار ساده است. در این صورت لازم است همه مواد را به نسبت 1 به 3 ورز دهید.

تهیه یک محلول با کیفیت و بادوام آجر سفال تهران نه تنها به موادی که به خوبی انتخاب شده اند، بلکه به مخلوط کردن دقیق نیز بستگی دارد. دستیابی به اثر مورد نظر به صورت دستی تقریبا غیرممکن است، حتی اگر از یک ترکیب آماده استفاده کنید.

برای مخلوط کردن کامل محلول، می توانید از اتصالات مخصوص مته یا مته های برقی استفاده کنید. این دستگاه ها در بسیاری از فروشگاه ها یافت می شوند و قیمت آنها متفاوت است.

موارد اضافی آجر سفال تهران

اجزای مفید اغلب به مخلوط سیمان اضافه می شود تا عملکرد آنها بهبود یابد.

چگونه مقدار مورد نیاز آجر سفال تهران را محاسبه می کنید؟

توصیه می شود فقط پس از محاسبه آجر سفال تهران مقدار مورد نیاز سیمان و مواد ماسه، مستقیماً به ساخت و ساز و کارهای تکمیلی ادامه دهید.

لازم است حجم ملات سیمان را محاسبه کنید و سپس آن را در مقادیر هزینه (در هر 1 متر مکعب) مشخص شده در توضیحات مخلوط خریداری شده ضرب کنید. اغلب، این پارامترها به شکل “مصرف در هر متر مربع” نشان داده می شوند. در این حالت لایه ای به ضخامت 1 سانتی متر منظور می شود.برای اطلاع از هزینه مواد در هر متر مکعب کافیست مقدار حاصل را در 100 ضرب کنید.

رایج ترین نرخ های آجر سفال تهران عبارتند از:

 • برای نصب با کیفیت بالا – تا 2200 کیلوگرم در متر مکعب (در این مورد، یک لایه از مواد 1 سانتی متر منظور می شود).
 • برای گچ سبک با آهک در ترکیب آن – 1200-1600 کیلوگرم در متر مکعب.

در مورد محاسبه مصرف مخلوط برای گچ کاری یا کف، در اینجا هیچ چیز پیچیده ای وجود ندارد. اما محاسبه ملات ساختمانی اول از همه به تجربه استاد بستگی دارد. اگر به شدت به فناوری مناسب پایبند باشید، مصرف مخلوط سیمان و ماسه حدود 25٪ از حجم کل دیوار خواهد بود. درست است، مواقعی وجود دارد که اگر سخت تلاش کنید، این رقم 35٪ است. با ضخامت کافی درزها و پرهیز از پراکندگی می توان این کار را از نظر اقتصادی انجام داد.

لیست مصالحی در وب سایت ساخت و سازه که شاید به انها نیاز داشته باشید

آجر سفال اصفهان

آجر لفتون اصفهان

خرید آجر سفال

منبع آب پلاستیکی

قیمت بلوک سیمانی

مخزن پلی اتیلن
قیمت آجر سفال اصفهان در کارخانه

خرید سیمان

قیمت آجر سفال 15*20 اصفهان

قیمت تانکر آب پلاستیکی دیجی کالا

آجر سفال ارزان

 

زمان چسبیدن آجر سفال تهران را تعیین کنید

زمان گیرش آجر سفال تهران معمولاً حدود 1-1.5 ساعت است. این شاخص، اول از همه، به محتوای آب در محلول بستگی دارد. بسته به زمان آماده سازی، کارشناسان توصیه می کنند ترکیب را در بخش های کوچک تهیه کنید.

تولید کنندگان آجر سفال تهران

در حال حاضر گستره آجر سفال تهران مرغوب و بادوام بیشتر از همیشه است. در میان تعداد زیاد تولید کنندگان مختلف، باید محبوب ترین و خواستارترین آنها را متمایز کرد.

مشاوره خرید آجر سفال تهران

برای سال‌های متمادی، مخلوط‌های آجر سفال تهران رایج‌ترین و پرطرفدارترین مواد مورد استفاده در کارهای تعمیر و تکمیل بوده‌اند.

هنگام تسطیح دیوارها با ترکیب سیمان-شن و ماسه، مطمئن شوید که از چراغ ها استفاده کنید. بدون آنها، کار بسیار دشوارتر خواهد بود و نتیجه ممکن است برای شما مناسب نباشد.

هنگام خرید آجر سفال تهران به زمان تولید آن توجه کنید. سیمان را می توان به مدت 6 ماه در جای خشک نگهداری کرد. اگر رطوبت اتاق افزایش یابد، کیفیت مصالح ساختمانی به طور محسوسی تحت تأثیر قرار می گیرد.

لیست کارخانه های آجر تهران

فراموش نکنید که پس از آماده سازی، ملات سیمان باید در عرض دو ساعت استفاده شود. در غیر این صورت به سادگی خشک می شود و استفاده از آن غیرممکن خواهد بود. هنگام افزودن آب به محلول، باید در نظر داشت که حجم آن باید برابر با حجم سیمان باشد.

توصیه نمی شود پایه های چوبی را با ترکیبات ساده سیمان و ماسه تکمیل کنید، با این حال، می توانید از ملات رسی با محتوای سیمان خاص استفاده کنید. با استفاده از این مخلوط ها می توانید با خیال راحت پایه های داخلی و خارجی را اداره کنید.

وزن چشمگیر ملات ماسه سیمان را در نظر بگیرید. روی یک پایه ضعیف و غیر قابل اعتماد، ممکن است مدت زیادی دوام نیاورد.

خرید آجر سفال تهران
خرید آجر سفال تهران

لیست قیمت سفال تهران

ابزارها و ظروفی که هنگام کار با  آجر سفال تهران استفاده می کنید باید بلافاصله پس از اتمام کار شسته شوند. در غیر این صورت، محلول خشک می شود و تقریباً غیرممکن است که آن را از فیکسچر خارج کنید.

اگر می خواهید زمان خشک شدن ترکیب را افزایش دهید، به هیچ وجه نباید قسمت های اضافی ماسه یا سیمان را به آن اضافه کنید. آب نمی تواند به اندازه کافی چنین ترکیبات خشکی را حل کند و مواد غیرقابل استفاده می شوند.

برای تهیه محلول، استفاده از ظرف فلزی یا پلاستیکی توصیه می شود. به خاطر داشته باشید که برای تهیه مخلوط از ماسه رودخانه ای معمولی استفاده نمی شود. در عوض، لازم است مواد سست را در زمین حفر کنید. محلول را خیلی رقیق نکنید. در غیر این صورت، به خوبی روی یک یا آن پایه قرار نمی گیرد، و همچنین از قاشق خارج می شود.

در خرید آجر سفال تهران با کیفیت بالا کوتاهی نکنید. یک ترکیب با کیفیت پایین نه تنها می تواند در عمل دمدمی مزاج باشد، بلکه مدت زمان کوتاهی نیز دوام می آورد. به محصولات تامین کنندگان معروف و محبوب مراجعه کنید. به این ترتیب از خرید ملات بی کیفیت محافظت می کنید.

 

Call Now Buttonتماس+سفارش